تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
مدل های استارتر آون آزمایشگاهی

laboratory equipment

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

مدل های استارتر آون آزمایشگاهی

مدل های استارتر محصولاتی فوق اقتصادی هستند و برای کاربردهای ساده تا دمای 1100 درجه سانتی گراد ایده آل هستند. اگرچه مدل‌های استارتر قیمت‌های بسیار رقابتی دارند، اما در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی پایه با ویژگی‌های بهینه و تجهیزات با دقت انتخاب شده‌شان استفاده می‌شوند. آنها به لطف محفظه داخلی مواد فیبر سرامیکی ساختار بسیار سبکی دارند. عناصر گرمایش نیمه فرورفته گرمایش موثری را فراهم می کنند. در تجهیزات استاندارد خود دارای سنسور درب است که عملکرد ایمن را برای کاربران فراهم می کند. دودکش استاندارد روی سقف تضمین می کند که محصولات احتراق تشکیل شده در داخل به طور موثر از محیط حذف می شوند. MagmaTherm گزینه های حجمی 3، 5 و 7 لیتری را در سری Starter ارائه می دهد.

مدل های محصولات سری اولیه آون های  آزمایشگاهی محفظه ای (سری MTP 950 درجه سانتی گراد - 1100 درجه سانتی گراد)
 
مدل های اولیه محصولات اقتصادی هستند و برای کاربردهای ساده تا دمای 1100 درجه سانتیگراد ایده آل هستند. مدل های اولیه بهترین نسبت قیمت به عملکرد را با محاسبه ایزوله بهینه و ویژگی های اساسی کنترل PID ارائه می دهند. برنامه نویسی آسان را می توان برای انواع فرآیندها مانند تجزیه و تحلیل خاکستر مواد غذایی، پلاستیک و سایر مواد آلی انجام داد. آنها دارای طراحی هستند که کمترین فضای آزمایشگاه را اشغال می کنند و ماندگاری و دوام بالایی دارند. MagmaTherm گزینه های حجمی 3، 5، 8 و 20 لیتری را در سری اولیه خود ارائه می دهد.

مدل‌های محصولات سری استاندارد کوره‌های محفظه‌ای (سری MT 1100 ° C - 1300 ° C)

مدل های استاندارد با ویژگی های خود که طیف وسیعی از نیازها را برآورده می کنند، ترجیح داده شده ترین مدل ها هستند. برای انواع فرآیندها مانند آنالیز خاکستر، تف جوشی، پیش گرم کردن، ذوب، اکسیداسیون تا دمای 1300 درجه سانتی گراد مناسب است. یکی از مهم ترین ویژگی های آن امکان برنامه نویسی با منوی قابل فهم آن بر روی صفحه نمایش 4 خطی LCD است. اتصال گاز محافظ اختیاری، سنسور درب، ترموکوپل دوم (نشانگر) علاوه بر ویژگی هایی مانند آپشن های باز شدن بالا و درب چرخشی. این سری گزینه های حجمی 5، 7، 10، 20، 40، 60 و 100 لیتری را ارائه می دهد.

موضوع :
برچسب ها : آون ، آون آزمایشگاهی ، قیمت آون ، خرید آون,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 15 آبان 1400ساعت 14:20 توسط navenid320@cyadp.com | تعداد بازديد : 31 | |