تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
آون های نوع آزمایشگاهی

laboratory equipment

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

آون های نوع آزمایشگاهی

اون های نوع آزمایشگاهی که به آنها اجاق گازی، اجاق گازی، کوره محفظه ای، اجاق گاز خفه کن، کوره دایره ای نیز گفته می شود، اساساً از واحد کنترل حرارت الکترونیکی، مقاومت های الکتریکی، محفظه داخلی گرمکن و بخش های عایق تشکیل شده است.


اصل کار آن بر پایه گرم کردن هوای داخل فر با کمک مقاومت های گرمایشی است. کنترل دما با کمک واحد کنترل الکترونیکی با کنترل PID در کوره هایی که تنظیم دقیق دما در آن مهم است انجام می شود. در حالی که این نوع کوره فاقد سیستم خنک کننده است، خنک سازی را می توان با سیستم فن که قدرت چندانی ندارد انجام داد. در عین حال، سیستم فن را می توان به یک سیستم دودکش متصل کرد تا گازهای مختلف، دود و بخار تشکیل شده در کوره را به دودکش برساند.

آون های آزمایشگاهی
را می توان با حداکثر دمای عملیاتی بین 900 تا 1800 درجه سانتی گراد طراحی کرد. بیشتر از دمای 900 تا 1200 درجه سانتی گراد استفاده می شود. با توجه به عایق اعمال شده بسته به حداکثر دمای کارکرد، حجم داخلی کوره ها کوچک و حجم بیرونی در مقایسه با محفظه داخلی بزرگتر است. محفظه داخلی کوره های نوع آزمایشگاهی بسته به کاربرد مورد نظر می تواند بین 1 لیتر تا 100 لیتر متغیر باشد.

موضوع :
برچسب ها : آون ، آون آزمایشگاهی ، خرید آون آزمایشگاهی، قیمت آون آزمایشگاهی,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 18 آبان 1400ساعت 15:53 توسط navenid320@cyadp.com | تعداد بازديد : 20 | |